Kolik času zabere inspekce nemovitosti a jak dlouho se na inspekci čeká?

Inspektor Nemo: Nový byt o ploše cca 70m2 je zkontrolován za max 2 hodiny. Dvoupodlažní dům o zastavěné ploše cca 90m2 trvá min 3 hodin.
Objednat inspekci je tak jednoduché. A jak se to dělá?

Na Vaši žádost o provedení inspekce reagujeme obratem. Přizpůsobíme se termínům předpřejímek, přejímek a prohlídek, které máte sjednány s developery, nebo realitními kancelářemi. Víme, že s pořízením nemovitosti je spojen značný stres a rychlá kvalitní informace o jejím skutečném stavu je pro Vás velmi důležitá. Stačí jen nezávazná poptávka.

Mimochodem…… zeptejte se u developera nebo v realitní kanceláři, kolik času si oni vyčlení na prohlídku, či samotné předání Vašeho bytu nebo domu. Takřka nikdy to není víc než POUHÝCH 30 minut! Za tak krátkou dobu nezjistíte o skutečném stavu Vašeho nového bydlení skoro NIC. Podepíšete však předávací protokoly! Tím se bohužel smutný příběh Vašeho souseda stává Vaším smutným příběhem. Neriskujte a inspekci si hned nezávazně objednejte. Ozveme se Vám a pokud budete souhlasit, domluvíme se na provedení odborné inspekce.